Новини

обратно»

04/11/2013

Международен турнир и открит турнир Ямбол 2013

На 02 и 03.11 2013 в град Ямбол се проведоха открит турнир и международен турнир по спортни танци за купа "Диана". Танцовата двойка от клуб по спортни танци София Данс Ваньо Петков и Яница Иванова заеха първо място в турнира за некартотекирани двойки в клас 15Е. Това бе първо състезание Валентин Иванов и Биляна Иванова, които се представиха отлично в международното състезание при юношите. Любомир Якимов и Валентина Маркова извоюваха сребърните медали в латиноамериканските танци в клас 18А+А и при младежите в международния туррнир. Също така те се класираха сред най-добре представилите се български двойки в латиноамериканската програма при състезателите над 19 години. Двойката Атанас Лознаов и Весела Петрова се класираха на 2 място в клас 18А+А стандартни танци, а в международната надпревара останаха на 8 място.