Новини

обратно»

23/03/2014

Международен турнир "Мontana Open" 2014

На 22/03/2014 в спортна зала Младост в град Монтана се проведе международният турнир по спортни танци "Montana Open". В състезанието взеха участие и двойки на клуб по спортни танци София Данс, който се представиха отлично.
В клас 18Д + Д двойката Ваньо Петков и Яна Иванова заеха 3 място, а Сашо Гюров и Николета Владимирова спечелиха златните медали. В клас 15Ц Методи Миланов и Саша Миланова достигнаха до второ място, а в международния турнир при аматьорите се представиха отлично, достигайки до 15 място. В надпреварата в клас 18Ц + Ц Валентин Иванов и Биляна Иванова завоюваха сребърните медали. В латино-американското състезание в клас 18Б + Б Георги Василев и Мариета Чалъкова заеха 6-то място, а в международния турнир при амтьорите, те се класираха на 17-то място. В клас 18А + А латино-американски танци златните медали спечелиха Любомир Якимов и Валентина Маркова, а в международното състезание при младежи и аматьори те достигнаха до 3-то място, като това беше и най-доброто класиране за българска двойка в тази дисциплина. Калоян Петков и Радмила Борисова участваха в международния турнир при аматьорите, както в латино-американските танци, така и в стандартните, като се класираха съответно 13-ти и 10-ти.